O nás

Jsme mladá, kreativní společnost zaměřená především na profesionální filmařské služby, fotografii a následný post-processing. Jsme profesionály v našem oboru a naše působnost je celorepubliková. Disponujeme nejmodernější technikou, se kterou se i ty nejnáročnější projekty stanou maličkostí! Potřebujete natočit svatbu, zviditelnit svou firmu a nebo toužíte po skvělém propagačním videu? Neváhejte se na nás obrátit a my vše zařídíme za Vás!

Povolení k provozování leteckých prací

Kdo jsme?

Jan Eichler

Pilot, kameraman, fotograf a postproducent

Jan úspěšně složil zkoušky před komisí z Úřadu pro civilní letectví, vlastní povolení k provozování leteckých prací a obohatí své perfektní záběry ze země také dechberoucími pohledy z ptačí perspektivy!

Pavel Berčo

Pilot, kameraman, fotograf, komunikace se zákazníky a médii

Pavel se stará o kameru ve vzduchu i na zemi a veškerou komunikaci s médii a zákazníky. Úspěšně složil zkoušky před komisí z Úřadu pro civilní letectví. Dále má na starosti fotoaparát a fotografickou postprodukci.

Soňa Bartoňková

Moderátorka a komentátorka

Soňa propůjčuje naší tvorbě hlas. Je jen na Vás, zda budete chtít krátký mluvený komentář k videu a nebo moderovanou, profesionálně provedenou reportáž!